Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-11-2010, 00:52   #2
zgrzyt
 
zgrzyt's Avatar
 
Reputacja: 1 zgrzyt jest godny podziwuzgrzyt jest godny podziwuzgrzyt jest godny podziwuzgrzyt jest godny podziwuzgrzyt jest godny podziwuzgrzyt jest godny podziwuzgrzyt jest godny podziwuzgrzyt jest godny podziwuzgrzyt jest godny podziwuzgrzyt jest godny podziwuzgrzyt jest godny podziwu
1. Jak widać wypisałem wszystkie karty postaci. Jeżeli coś się nie zgadza to napiszcie mi to na priv a poprawię.
2. W tym dziale możecie komentować sesję. W dowolny sposób.
3. Posty na sesji w dowolnym stylu. Zasadniczo nie jestem upierdliwy. Chciałbym tylko, żebyście (Zwłaszcza w walce) nie pisali w sposób dokonany o waszych akcjach. To znaczy bez manewrów w stylu "Atakuje go mieczem, jak już go trafię to go kopię a potem jak już leży to mu dowalam z maczugi a jak już go zabiję to robię to samo z drugim". No chyba, że akcja tyczy się czynności nie mających żadnego stopnia trudności w stylu: Kupuję to/czy tamto, idę się odlać, czyszczę broń.
4. Każdy z was zaczyna z 3 złotymi koronami. Suma ta wystarcza przeciętnie na tygodniowy pobyt w karczmie (Średniej jakości pokój + jedzenie) lub zakup jakiejś prostej broni (krótki miecz, łuk itp). Ogólnie bez rewelacji.
5. Wszyscy się znacie. Podróżujecie ze sobą od dłuższego czasu. Wiecie o sobie wszystko to co podane jest w kartach postaci. Możecie zatem poruszać te wątki w dialogach i w dowolny sposób wykorzystywać.
 

Ostatnio edytowane przez zgrzyt : 03-11-2010 o 00:59.
zgrzyt jest offline