Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-11-2010, 07:53   #102
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
arm1tage i Felidae - ja tam mogę cierpliwie poczekać. Nie ma sprawy. Tak tylko pytałem.
Umówmy się, że jak będziecie czuli że post nie powstanie, dajmy na to, na przestrzeni dwóch dni, to dajcie mi znać - najlepiej jeszcze dzisiaj.

W razie czego ja w swojej odpsce dla was opiszę także "codzienność". A to, że Garrett obserwuje miejsce, do którego pojechał "Brodacz" to ja wiem. Powiem szczerze, że fragment dla niego też mam przygotowany "na wyrost" - czekam jedynie na post, bo może w nim pojawi się coś, co każe mi zmodyfikować lub poszerzyć przygotowany opis

Już się nie bójcie, moi mili Badacze Tajemnic. Miano Strażnika Misterium zobowiązuje Będę go strzegł, jak oka w głowie

Tak, że czekam na Wasz sygnał co robimy z tą kolejką. Działamy nie czekając, czekamy i takie tam.

Z tego co wiem Tom Atos tą kolejkę może być niedysponowany, kto wie nawet czy nie następną. Ale na razie też czekam. W razie co Hiddink zwyczajnie popracuje. Wszak ma odpowiedzialną funkcję i musi troszkę podziałać.
 
Armiel jest offline