Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-11-2010, 13:39   #379
Sayane
 
Sayane's Avatar
 
Reputacja: 1 Sayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputację
Mój post będzie jutro. Zdobycze dziewcząt rozdysponujcie i powpisujcie sobie w karty do końca tygodnia. W drodze łaski Madrag wam zidentyfikuje co trzeba, ale to będzie ostatni raz - i ile się naburczy to jego

Co do smoczka - jest to smoczy niemowlak, więc wymaga ciepła, opieki, częstego karmienia i dużo uwagi I pewnie jakiegoś koszyczka na drogę, albo nosidełka pod ubraniem. Na razie telepatią nie dysponuje, tylko popiskuje cośtam w po smoczemu. Te osoby, które mają w kartach wpisany "język do nauki" mogą się od niego pouczyć jak już podrośnie.

Za bitwę z beholderowatymi zarówno Sorg jak i Tua zyskują trzeci poziom postaci Gratuluję. Dziewczyny się napracowały (choć mogły to lepiej rozegrać ), więc mam nadzieję, że nikt nie ma nic przeciwko Przyślijcie mi uzupełnienia do kart na GG.

Napiszcie mi też do jutra, czy chcecie coś robić w Twierdzy Topora.
Jeśli nie to mój post będzie ciut później, ale za to będzie już najprawdopodobniej ostatnim przed połączeniem z drugą grupą.


A, no i Epi ma ochrzan za pierwsze spóźnienie na samym początku sesji! Zły, zły, zły Epi
MG jest z Ciebie baaaardzo niezadowolony
 
Sayane jest offline