Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-11-2010, 17:41   #7
Nemo
 
Nemo's Avatar
 
Reputacja: 1 Nemo ma z czego być dumnyNemo ma z czego być dumnyNemo ma z czego być dumnyNemo ma z czego być dumnyNemo ma z czego być dumnyNemo ma z czego być dumnyNemo ma z czego być dumnyNemo ma z czego być dumnyNemo ma z czego być dumnyNemo ma z czego być dumnyNemo ma z czego być dumny
Wiedziałem że o czymś zapomniałem. Zaraz dodam też panel sesyjny, więc sobie będziecie mogli powrzucać awataraki.
EDITION CANNON
How do I erect Panel Sesyjny. Cholera jasna.
RAPORT Z FRONTU #2
Moje LI ma palpitacje serce. Albo mój komputer modemu. Siłowanie się z panelem chwilkę mi zajmie, bo obecnie wstawił dwoje graczy i odmawia otworzenia się na większą ich ilość. GODDAMIT.
Awatary dobrze by było, gdybyście tutaj ustalili, jakiej mają być wielkości. Bo jak wszyscy będą mieli takie same lub podobne, to będzie schludnie i milutko.

ZWYCIĘSTWO!
Co prawda musiałem wylogowywać się za każdym razem gdy chciałem cokolwiek dodać i logować się ponownie, ale czego się na wojnie nie robi. Also, zmartwychwstała moja kopalnia obrazków postaci i mam już ponownie w łapkach obrazek Arii (bo byłem na tyle głupi że zostawiłem go sobie w ulubionych, zamiast ściągnąć na dysk, gdyby ukradli).
Chcecie go tutaj, czy wrzucić w następnej postowej chwili ariowego objawienia?

Swoją drogą, jeśli ktoś do mnie dzisiaj pisał, jest spora szansa że pomiędzy kolejnymi brakami internetu, wiadomość do mnie nie dotarła i zatrzymała się na któreś czarnej dziurze.
 
__________________
A true gamer should do his best to create the most powerful character possible! And to that end you need to find the most gamebreaking combination of skills, feats, weapons and armors! All of that for the ultimate purpose of making you character stronger and stronger!
That's the true essence of the RPG games!

Ostatnio edytowane przez Nemo : 03-11-2010 o 18:35.
Nemo jest offline