Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-11-2010, 11:21   #42
Baczy
 
Baczy's Avatar
 
Reputacja: 1 Baczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumny
Ja wysilę się na dłuższy komentarz

Po pierwsze, nie biczuj się, Brody, post może i nie jest najlepszym Twoim dziełem literackim, ale nie jest też beznadziejny, a każdemu może zdarzyć się gorsza chwila. Głowica do góry Poza tym, komentarz nie jest dłuższy od posta :P

Dalej, z racji wywołania mnie do tablicy przez Felę (tak, to może być Twoja nowa ksywka, jeśli Ci się podoba :P ), kwestia interakcji z graczami. Kurt, mimo iż nie jest "osobowością stadną", nie będzie się barykadował w pokoju. Najprawdopodobniej, niezależnie od tego, czy będzie czytał księgę, śmigał po sieci czy pobierał u Brzydala lekcje "savoir vivre" (czy ta nazwa nie pochodzi od angielskiego "survive"? Takie "przetrwanie przy stole", na polski język ) i dworskiej etykiety, będzie znajdował się w różnych miejscach, trochę u siebie w pokoju, trochę w salonie, trochę na dworku, a trochę w piwnicy czy garażu... Innymi słowy, inni mieszkańcy będą mogli obserwować go przez większość nocy, jeśli tego zapragną. Mogą też zagadać do niego w każdej chwili, jeśli taka ich (wasza) wola Nie będzie się wywyższał, rządził ani mieszał innych z błotem, jak się zdarza jego stwórcy. Po prostu zwykły, spokojny, może nawet za bardzo, młody mężczyzna.

Dalej, pytania, mniej lub jeszcze mniej ważne:
1. Mieszkamy teraz na obrzeżach Vancouver, zgadza się? Znajomego, amerykańskiego Vancouver? :P
2. Mamy dowolne wyposażenie w pokojach i 2000 w gotówce, tak?
3. Mam już swojego lapka, czy muszę kupić nowego? Jeśli mój, to czy jest w nienaruszonym stanie?
4. Z młodzikami są obecni tylko Val i Constatnin (+ dwa ghule)? Jeff pojechał z Wasylem i Rebecą?
5. Czy po przemianie zmieniły się nasze atrybuty? Czyli, czy sama przemiana wpłynęła na naszą siłę, wytrzymałość, percepcję itp?
6. Jakie mamy dostępne środki transportu? Czerwony pikc-up (domyślnie należący do Vala), ja będę miał deskorolkę :P Coś poza tym?
7. Czy tylko ja pytam o takie pierdoły?
8. W sprawie tych punktów mamy głosować jawnie, czy poprzez PW/GG?
9. Możemy wyniuchać, czy te złowrogie nygasy są ludźmi, tak jak zrobiły to dziewczyny z harleyowcem?
10. Czy Wasyl kazał Kurtowi nie ujawniać się z czytaniem księgi? Pytam, bo z rozmowy Angeli z Rebecą wynikało, że ta druga nic o księdze nie wie.
 
__________________
– ...jestem prawie całkowicie przekonany, że Bóg umarł.
– Nie wiedziałem, że chorował.

Ostatnio edytowane przez Baczy : 04-11-2010 o 11:23.
Baczy jest offline