Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-11-2010, 12:42   #44
brody
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 brody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputację
Już odpowiadam na wszystkie pytania.
Cytat:
Blaithinn napisała:
Brody, mamy opisać reakcję na gości?
W postach opiszcie wasze zajęcia w wolnym czasie, polowanie i zaspokojenie głodu krwi oraz na koniec reakcję na gości.

Cytat:
Felidae napisała:
I jeszcze pytanie do Brodyego. Czy przy uzupełnianiu karty mamy również do dyspozycji standardowe 15 punktów wolnych?
Po pierwsze przy uzupełnianiu karty skorzystajcie z naszego panelu sesji i wpiszcie wszystko w kartę. O szczegóły do Baczy'ego, który bardzo elegancko to zrobił. (ja nie mam pojęcia jak to zrobił, czy wypisywał wszystko ręcznie, czy jest już tam gotowa karta)
Po drugie punktów wolnych niestety nie macie.

A teraz pytania Baczy'ego.
Ad. 1 Tak mieszkacie teraz w Vancouver, w mieście które znacie i w którym mieszkaliście jako śmiertelni.
Ad. 2 Dowolne wyposażenie w pokojach tak, byle bez ekstrawagancji. W razie wątpliwości pytajcie czy coś co sobie wymyśliliście przejdzie. I każdy z was ma 2000 w gotówce.
Ad. 3 Masz już laptopa i jest to Twój laptop. Masz więc dostęp do swoich osobistych danych.
Ad. 4 Tak, w domu przebywa obecnie Constantine, Val i dwa kobiecie ghule (ich rola ogranicza się do wielbienia Nosferatu - co może budzić różne reakcje, ich ciała są normalne, jedynie twarze zeszpecone) Wasyl, Rebeca i Jeff pojechali wyjaśniać sprawę zabójstwa pary książęcej.
Ad. 5 Atrybuty pozostają niezmienione.
Ad. 6 W garażu jest tylko czerwony pick-up. Kluczyki ma do niego Val. Co wieczór wyjeżdża do centrum i wędruje po nocnych klubach (z Peterem lub nie, to zależy od Radagasta) Plus oczywiście Twoja deskorolka
Ad. 7 W tej chwili chyba tak
Ad. 8 To zależy od was. Wolicie jawnie czy skrycie. Jawnie w komentarzach, skrycie na PW.
Ad. 9 Możecie. To wampiry
Ad. 10 Nic na ten temat nie mówił. To czy pokażesz innym księgę, zależy od Ciebie. Jeszcze dzisiaj na PW, prześlę Ci kilka szczegółów jakie poznasz w czasie lektury.

Uffff. To chyba tyle.

P.S. Dzięki za słowa pociechy odnośnie marności mojego postu. Następnym razem postaram bardziej, przez długi weekend chyba za bardzo się rozleniwiłem i dlatego.
 
__________________
Konto usunięte na prośbę użytkownika.
brody jest offline