Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-11-2010, 23:22   #47
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Dobra.

Post już jest. Marrrt - nie czkaliśmy na Ciebie zakładając, po komentarzach w innych sesjach, że to jakiś poważniejszy "problem".

Co do kolejnego posta.

Bebop i Suriel - wy w zasadzie musicie wybrać ewentualną alternatywę ucieczki. Jak już się dogadacie (myślę że GG lub GG dock) to wtedy na PW do mnie lub Ravanesh i damy Wam wytyczne co i jak będzie. Oczywiście macie tutaj swobodę narracyjną.
W magazynie sa niestety jedynie wymienniki ciepła w rożnych rozmiarach i o różnym ciężarze. Nic więcej. Na wiele się to wam nie przyda. Co do broni energetycznej, wiecie, że ładuje się ją wymieniając baterię lub ... używając specjalnych gniazdek. W magazynie ich niestety nie ma.

Reszta - w zasadzie możecie poszaleć w pomieszczeniach "Czujki" - czasu macie teraz sporo. Do samego pokoju z monitoringiem i łącznością wejść się nie da. Nawet używając karty Nicole. Ktoś blokuje je od środka. Posty intencyjne - no i nie zapomnijcie o tym ochroniarzu co wstaje ze stołu.
Do mnie lub Ravanesh na PW a dogramy szczegóły.

Czas na posta - do kolejnego czwartku do 21.00.
 
Armiel jest offline