Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-11-2010, 23:34   #96
malahaj
 
malahaj's Avatar
 
Reputacja: 1 malahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputację
Mata. Jest oliwa? Jest. Są dziwki? Są. Jest chaos? Jest. Pełen zestaw. Wedle życzenia szanownych Panów :P

Poważnie zaś, to przepraszam za błędy/literówki możliwe. Pisałem z dzieckiem na ramieniu. Słowem wyjaśnienia zaś, towarzystwo na dole, jak się już ugasi, od tylnego, jeszcze nie płonącego wyjścia oddziela czwórka milusińskich z toporami. Alternatywą jest droga przez płomienie. Niczego wam wszak nie zabraniamy.

Towarzystwo na górze, z tyłu ma ogień z przodu zaś dziurę w podłodze, która odgradza ich do bezpiecznej, jeszcze nie płonącej ściany i okien. Spora jest, więc skok możliwy acz ryzykowny. Na parter można zeskoczyć bez problemów.

I na koniec prośba z mej strony, która mi ułatwi życie. Bielon na ogół przed pierwszym postem wkleja to w zasadach, teraz nie wiedzieć czemu nie ma. Mianowicie, proszę umieszczajcie przed postem pogrubione imię waszego herosa. Na zasadzie:

Cytat:

Gruby Jo

Gruby Jo właśnie lepił klocka, kiedy naszła go myśl straszna...
Ułatwi mi to życie.
I bądźcie grzeczni, bo znów Bielon i Panicz każą mi postować.
 
__________________
naturalne jak telekineza.
malahaj jest offline