Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-11-2010, 15:27   #5
Milly
 
Milly's Avatar
 
Reputacja: 1 Milly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputację
<przez chwilę nie wierzy własnym uszom, wstaje zaszokowana i przeciska się między publicznością - na podeście lekko ociera łezkę wzruszenia>

Zdobycie tego oscara to było moje marzenie! Dziękuję mojej mamie, tacie, kotu, którego nie mam, narzeczonemu, który nie chciał przeczytać, co napisałam......

A tak na poważnie.

Bardzo dziękuję całej ekipie LI za zorganizowanie konkursu i trud, jaki w to włożyli. A zwłaszcza za zorganizowanie takich fajnych nagród. Uważam, że to krok naprzód w rozwoju forum - zawsze marzyłam, że LI kiedyś osiągnie ten poziom i będzie organizować konkursy ze sponsorami z prawdziwego zdarzenia. Tym bardziej strasznie się cieszę z wygranej. Smuci mnie jednak fakt, że nie wszyscy chyba oczekują tego samego.

Mimo to z niecierpliwością oczekuję kolejnych takich konkursów, na których wygram bezkonkurencyjnie Może uzbiera się cała kolekcja gier
 
Milly jest offline