Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-11-2010, 16:24   #89
Sekal
 
Sekal's Avatar
 
Reputacja: 1 Sekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputację
Czas do środy, jeśli podejmiecie działania posuwające akcję do przodu (ustalając je ze mną) lub do wtorku jeśli tylko zadeklarujecie.

Możliwe działania, które ja widzę i napomknąłem o nich w poście:
- okradzenie Starego nie stanowi jakoś większego problemu, chociaż na pewno ludzie na ulicy zainteresują się szarpaniną czy czymś w tym rodzaju
- Neytza można podejść z dwóch stron - grając w nim w karty (opis + rzuty) lub korzystając z pomocy bretonki a to...
- ...oczywiście prowadzi do domu i prywatnej biblioteki (na mapie nr 20) - co możemy rozegrać via doc lub gg.

Do wyboru do koloru, posta zatrzymałem bo zbyt już dużo zależy od Waszych tylko decyzji.
Npcami można się bawić, ze mną lub nawet samemu jeśli nie idzie tu o informacje konkretne.
 
__________________
If I can't be my own
I'd feel better dead
Sekal jest offline