Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-11-2010, 21:23   #127
QuartZ
 
QuartZ's Avatar
 
Reputacja: 1 QuartZ to imię znane każdemuQuartZ to imię znane każdemuQuartZ to imię znane każdemuQuartZ to imię znane każdemuQuartZ to imię znane każdemuQuartZ to imię znane każdemuQuartZ to imię znane każdemuQuartZ to imię znane każdemuQuartZ to imię znane każdemuQuartZ to imię znane każdemuQuartZ to imię znane każdemu
Cytat:
Napisał malahaj Zobacz post
przez drzwi wcześniej zabarykadowane od zewnątrz przez Marcusa i Konrada.
O ile pamiętam to mieli je obstawiać, a nie barykadować ? To chyba nie to samo ...

Edit:
Ale w sumie już sam nie wiem czy nie zinterpretowałem źle. Jakbym się pomylił możemy założyć, że ... nie wiem ... pierwszy z wyłażących przez okno dał znać że wewnątrz i tak same trupy z wrogów i można sobie darować barykadę, albo cokolwiek. Ja na prawdę w godzinach późno nocnych i po paru głębszych widzę wiele podobnych do siebie wyrazów i nie widzę żadnego "czarodziejskiego problemu" że każdy z nich pisze się identycznie :P

Edit2:
Jak namieszałem to przepraszam podwójnie, bo staram się czytać niektóre posty i po dwa razy i nie poradzę że czasem nie mam innej pory na pisanie dłuższych tekstów. Zmęczenie bierze górę i nie jest to przecież na złość :/

EditIleśtam:
Albo poleciał za kaznodzieją, a przez zioło wydawało mu się że to były drzwi
 

Ostatnio edytowane przez QuartZ : 06-11-2010 o 21:46.
QuartZ jest offline