Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-11-2010, 10:13   #45
Aschaar
Banned
 
Reputacja: 1 Aschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znany
Cytat:
Ty widzę przecież, jesteś Graczem który lubi dostać świat.

Poza tym zwyczajnie, poziom wiadomości. Jeden mówi o rzeczach istotnych, inny o istotnych mniej...
Coś w tym jest. Bo faktycznie potrzebuj ram, takiego planu zagospodarowania przestrzennego, aby stawiać budynki.

Poejmuję za postać jakieś decyzje. Decyzje opierające się na tym co postać wie (zostało powiedziane) lub podejrzewa (przemycanie własnej rozbudowy). A nie chcę przesadzić z tymi rozbudowami, boi to się zwykle źle kończy.

Dla mnie RPG jest swoistą zdrową rywalizacją inelektualną - każdy usiłuje zbudować swój zamek w piaskownicy, w której brakuje piasku

Spokojnie jak na wolnie - dotrze się


Choć przyznaję, że wyleciałem z roli gracz... Wczoraj grałem live i zaliczyłem miejsce w "top 10 - worst session ever". (
 
Aschaar jest offline