Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-11-2010, 08:50   #391
Sayane
 
Sayane's Avatar
 
Reputacja: 1 Sayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputację
Mój post-przerywnik jest. Do środy wieczorem macie czas na napisanie co-tam-jeszcze-chcecie, oraz przede wszystkim ustalenie w jaki sposób spotykacie się - lub nie - z drugą karawaną
Czasu mało, ale w zasadzie jest to przedłużenie obecnej tury, żebyście podokańczali sobie wszystkie drobiazgi.

Niezależnie od tego czy odpiszecie czy nie, w czwartek rano wrzucam kolejnego posta - tym razem wreszcie dla obydwóch drużyn. Mam nadzieję, że owocnie spożytkujemy długi weekend.

Czas na pouzupełnianie kart i lvl-up macie do niedzieli i jest to termin ostateczny.

Co do jedzenia, kasy, wozów czy koni to jest mi obojętne w czyjej karcie to będzie (byle by było!) - i tak pożytkujecie wszystko wspólnie jak rodzeństwo syjamskie Ale ubrania i inną drobnicę proszę już sobie rozpisać, bo w magiczny sposób wyparuje
 

Ostatnio edytowane przez Sayane : 08-11-2010 o 08:52.
Sayane jest offline