Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-11-2010, 17:03   #55
brody
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 brody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputację
A oto PD-ki ode mnie.
Udział w sesji i terminowe postowanie:
Baczy, Felidae, Blaithinn, Radagast - 1 pkt.
Tutaj nie ma zastrzeżeń do nikogo. Wszyscy piszecie w terminie, a o ewentualnych opóźnieniach informujecie, tak jak się umówiliśmy. Sesja idzie bardzo płynnie i to cieszy. Oby tak dalej.
Ogólny poziom literacki:
Baczy, Felidae, Blaithinn, Radagast - 1 pkt.
Jak sami powiedzieliście wszyscy trzymacie bardzo dobry, ale równy poziom - nie ma nikogo kto jakoś by się wybijał specjalnie w tym zakresie. Dlatego wszyscy znowu po równo.
Odegranie postaci:
Baczy, Felidea - 2 pkt.
Blaitinn, Radagast - 1 pkt.
Najtrudniejszy dział do oceny w tej chwili. Sytuacji by pokazać jakoś specjalnie swój charakter nie było zbyt wiele, ale uważam że Baczy i Felidea byli w tym najlepsi. Co nie oznacza, że Blaithinn i Radagast wypadli źle. Po prostu postacie Kurta i Angel jest mi już bardzo łatwo sobie wyobrazić. Główny wpływ miało na to zachowanie postaci Baczy'ego wobec Wasyla (uległy i wystraszony, ale jednocześnie nie bojący się pokazać swojego zdania) oraz aktywność postaci Angel oraz zachowanie w czasie akcji z harleyowcem.
Zaskakujące, ciekawe i przydatne pomysły
Tutaj zasadniczo przychodzi mi do głowy tylko jedna rzecz. Znowu akcja z hareylowcem. Z racji, że w akcji brały udział obie panie, to zasłuży sobie na 1 pkt. każda.
Aktywność w sesji
Tutaj chodzi mi o interakcje na linii gracz-MG i gracz-gracza
Baczy, Felidea, Blaitinn, po 1 pkt.
Tak jak wszyscy zauważyli nieobecność Radagasta na docu bywa kłopotliwa. Rozumiem, że można nie mieć czasu, czy chęci na tego typu prowadzenie rozmów, ale przydałyby się chociaż wytyczne co do zachowania Petera lub zbiór pytań na PW.
W Wampirze dialogi stanowią często całą kwintesencję sesji. W przypadku naszej sesji będą też one znaczące. Warto więc na tą częścią swojej aktywności popracować.

To chyba tyle. Mam nadzieję, że nikogo nie skrzywdziłem, ani nie pominąłem czegoś ważnego przy ocenie gry. Gdyby ktoś chciał jakoś podkreślić swój ważny wyczyn, czy zachowanie, proszę bardzo jestem otwarty na dyskusję.

Podsumowując
Baczy
+ 5 pkt. (to od MG)
+ 2 pkt. (od Feli)
+ 2 pkt. (od Blaithinn)
+ 1 pkt. (od Radagasta)
RAZEM: 10 pkt.

Felidae
+ 6 pkt. (to od MG)
+ 2 pkt. (od Baczy'ego)
+ 2 pkt. (od Blaithinn)
+ 2 pkt. (od Radagasta)
RAZEM: 12 pkt.

Blaithinn
+ 5 pkt. (to od MG)
+ 2 pkt. (od Baczy'ego)
+ 2 pkt. (od Feli)
+ 2 pkt. (od Radagasta)
RAZEM: 11 pkt.

Radagast
+ 4 pkt. (to od MG)
+ 1 pkt. (od Baczy'ego)
+ 1 pkt. (od Feli)
+ 1 pkt. (od Blaithinn)
RAZEM: 7 pkt.

P.S. Zapomniałem. PD-ki możecie wydać na zasadach opisanych w podręczniku, po uprzednim skonsultowaniu tego ze mną. To tyle
Dobrej zabawy przy "dopakowywaniu postaci"
 
__________________
Konto usunięte na prośbę użytkownika.

Ostatnio edytowane przez brody : 08-11-2010 o 17:12.
brody jest offline