Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-11-2010, 13:48   #19
Songolooz
 
Songolooz's Avatar
 
Reputacja: 1 Songolooz nie jest za bardzo znany
Dziękuję za wszystkie karty postaci. W tym tygodniu zaczynamy sesje!
Prosił bym o podanie mi swoich nr gg na prv. W celu uzgodnienia kilku faktów.

EDIT:

Więc w roli ścisłości. Dwa razy cudownie raz średnio i raz słabo. Raz brak.
W.w informacja dot. KP czyli:

FunkyMonkey - Świetna, klimatyczna, wciągająca oraz przejrzysta historia. Świetnie się ją czyta i co jakiś czas wracam do niej tworząc zarys "naszej" historii, która będzie kryła wiele wiele tajemnic. Czekam na Twoje gg w celu ustalenia dwóch kwestii.

Adurell - Równie ciekawa i wciągająca historia. Muszę szczerze powiedzieć, że obydwie mają wiele ciekawych pomysłów, które będą na pewno wykorzystane.
( tutaj też czekam na nr gg )

Antari - po prostu klarowna karta postaci.

Wredotta - dość słaba historia, każdy w zarysie chociaż przedstawił co nim kieruje by mieć notes, a raczej by odkryć prawdę, natomiast tutaj ciężko mi nawet się tego doszukać. Dlatego jak tylko pojawisz się na gg będziemy musieli kilka rzeczy zmienić, dopowiedzieć itd.

Jednej nie otrzymałem - Kali, jeżeli masz ochotę nadal z nami zagrać, czekam na KP, dzisiaj daję Ci ostateczny termin, ponieważ mam zamiar dzisiaj wszystkie rozmowy zakończyć z Wami i dokończyć etap I naszej podróży.



--------

Kolejna aktualizacja. Otrzymałem KP od Kaliego, ładna przejrzysta. Akcept!
Więc jest nas 5, ale mam nadzieję, że się nie obrazicie, poczekamy na zmianę historii Wredoty, ponieważ nie mogłem jej zaakceptować. Czas operacyjny czwartek godz. 23.00
W piątek spodziewajcie się pierwszego posta z mojej strony.
 
__________________
Między życiem, a śmiercią jest naprawdę cienka linia.

Ostatnio edytowane przez Songolooz : 10-11-2010 o 14:24. Powód: Post pod postem (patrz - Regulamin LI)
Songolooz jest offline