Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-11-2010, 16:01   #6
deMaus
 
deMaus's Avatar
 
Reputacja: 1 deMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumny
Moja karta poszła, po szybkiej konsultacji, o ile się dostanę, do sesji to będę grał postacią, w miarę młodego szlachcica, z kilkuletnim doświadczeniem na statku klasy lekkiego krążownika, w randze pierwszego oficera i dowodzącego siłami zbrojnymi.
Z nieznanych przyczyn, zrezygnował z tamtego stanowiska, na rzecz pracy na pokładzie Czarnej Gwiazdy. Z plotek jakie o nim mówią, można się dowiedzieć, że jest arogancji, lubi kiedy jego rozkazy są wykonywane bez mrugnięcia, nagradza wiernych żołnierzy, jest bezwzględny dla wrogów, i jest śmiertelnie niebezpieczny w starciach na małych dystansach i w budynkach.
O jego pistoletach krążą legendy, że potrafią przebić powerarmor, ale że tylko on potrafi z nich strzelać.
Otacza się zaufanymi ludźmi i lubi luksus.

W wypadku gdyby, ktoś chciał stworzyć duet, to zapraszam na gg, proszę się nie zrażać, tym, że mnie nie widać, mam tak permanentnie od kilku lat.
 
deMaus jest offline