Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-05-2006, 22:57   #10
fleischman
Administrator
 
fleischman's Avatar
 
Reputacja: 1 fleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputację
Widać coś takiego "Chodźcie, zrobimy dwusezonową serię, mam dużo pomysłów" no i w pewnym momencie pomysły sie skończyły... i wpychali na siłę niektóre rzeczy. Gdyby pozbawić niepotrzebnych scen, ujęć, spowalniaczy akcji, zostawić samą esencję i przyśpieszyć bieg wydarzeń zmieściłoby się w 26 odcinkach, albo około 30 i seria byłaby ciekawsza, bardziej dynamiczna i ogólnie IMO lepsza.
Za dużo spowalniaczy akcji, w momencie kiedy wydaje się, że powinno się już rozkręcić, to wsadzają jakieś dialogi, sceny, poboczne historie i takie tam. Albo kończy się odcinek w jakimś dramatycznym momencie, odpalam kolejny z nadzieją, że coś się będzie działo, akcja trwa pół minuty, a potem nuda i pseudo nowości, których się domyśliłem kilka odcinków wcześniej...
To co najbardziej mi się nie spodobało to przewidywalność... Koledzy mi mówili, że seria jest niesamowita i te zwroty akcji, cuda i ogólnie super, a ja wyprzedzałem ciągle wydarzenia, już na samym początku, chyba w 2 czy 3 odcinku wiedziałem mniej więcej jak się skończy.
Inna sprawa, że gdyby kumple nie nastawili mnie na coś wyjątkowego i nie odpalili u mnie maksymalnego poziomu czujności, to byłbym mniej negatywnie nastawiony. A tak to wyszukiwałem wady serii i wszystko co mi się nie podobało.
Ogólnie całkiem nieźle, ale mogło byc lepiej.
 
fleischman jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem