Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-11-2010, 21:22   #8
Tadeus
 
Reputacja: 1 Tadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputację
Krótko po otrzymaniu pancerza i statusu pełnoprawnego członka - czyli bez doświadczenia. Dobrze by było też, by Zakon z jakiego się wywodzi należało do tych mniej elitarnych. Robiąc z niego możliwe jak najmniej przepakowanego Braciaka oszczędzacie mi potem trudu dopasowania go potencjałem do reszty.

Jeszcze jedna uwaga - nie opisujcie mi proszę w karcie realiów życia waszej postaci na pokładzie Gwiazdy (lokum, podwładnych itp). Sam krążownik został dopiero co wydobyty z lodu i naprawdę nie było czasu by się tam urządzić i cokolwiek sensownego zorganizować.

@deMaus - Gun-Fu jak najbardziej przejdzie. Dowodzenie też. Ale tutaj albo wojska lądowe (garnizon) albo marynarka (oficer mostka). Trochę ten twój pacjent zbyt wszechstronnie utalentowany.
 

Ostatnio edytowane przez Tadeus : 10-11-2010 o 01:28.
Tadeus jest offline