Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-11-2010, 01:34   #57
Baczy
 
Baczy's Avatar
 
Reputacja: 1 Baczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumny
No cóż, przede wszystkim sorki, że tak późno, pod pewnymi względami nie zmieściłem się w terminie :P No ale koniec końców posta zamieściłem, i to w dwóch częściach, a to dzięki cudownej usterce forum, która nie pozwala umieszczać postów chyba tak powyżej 6-7 stron... Naprodukowałem się sporo, mam nadzieję, że przez sporą objętość post nie stracił na jakości.

No i tradycji nie stałoby się zadość, gdybym się czegoś nie czepił Otóż drodzy współgracze, chciałem tylko przypomnieć, że akcja sesji rozgrywa się w Vancouver w stanie Washington, w USA, na północ od Portland, nie zaś w Kanadyjskim Vancouver Wybaczcie, jestem zły, fakt, ale musiałem o tym wspomnieć. Poza tym, w przyszłości ta informacja może okazać się przydatna.
 
__________________
– ...jestem prawie całkowicie przekonany, że Bóg umarł.
– Nie wiedziałem, że chorował.
Baczy jest offline