Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-05-2006, 09:05   #119
Ribesium
 
Ribesium's Avatar
 
Reputacja: 1 Ribesium wkrótce będzie znanyRibesium wkrótce będzie znanyRibesium wkrótce będzie znanyRibesium wkrótce będzie znanyRibesium wkrótce będzie znanyRibesium wkrótce będzie znanyRibesium wkrótce będzie znanyRibesium wkrótce będzie znanyRibesium wkrótce będzie znanyRibesium wkrótce będzie znanyRibesium wkrótce będzie znany
A ja niestety muszę chyba zepsuć radość spowodowaną powrotem naszej Sayane.

OŚWIADCZENIE

Niniejszym zawiadamiam szanownych współgraczy (bo szlachetna Mistrzyni Gry już o tym wie), że z przyczyn osobistych, o których wolę nie pisać, (więc proszę o zachowanie taktu i niedopytywanie się) muszę zrezygnowac z sesji "Pani Kryształu", jak również ogólnie z forum Last Inn. Dziś zaglądam tu po raz ostatni. Dziękuję za wspólną zabawę i mile spędzone chwile. Dobrze się z Wami bawiłam, pozostanie to dla mnie miłym wspomnieniem. I pamiętajcie - to, że rezygnuję z forum nie znaczy, że zrywam z Wami kontakt. Macie mój nr GG więc jak ktoś będzie chciał się do mnie odezwać to wie gdzie mnie szukać .

Owocnej sesji życzę, wielu wrażeń i zgrania drużyny. Przydało by się po takim czasie

Pozdrawiam - Ribesium (Maureen)
 
Ribesium jest offline