Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-11-2010, 13:19   #65
Baczy
 
Baczy's Avatar
 
Reputacja: 1 Baczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumny
Brody, nie przejmuj się, to tylko drobnostka A zapału jak najbardziej nie ostudziło, może chyba o tym świadczyć najdłuższy post, jaki napisałem w mojej "karierze" :P Miałem sposobność szerszego opisu, i z chęcią z niej skorzystałem, bo rozgrywka jest świetna, i wszystko wskazuje na to, że będzie nawet lepiej Szczegóły są fajne, żeby się ich czepiać, ale przejmowanie się nimi to już lekka przesada..

Blaithinn, głównie to do tego, że nasz nowy dom znajduje się w dzielnicy kanadyjskiego Vancouver A i nie mam czego wybaczać, drążenie jest fajne

Felicjo (to chyba lepsze od Feli, no nie? :P) bo Ty zdolna bestyjka jesteś, to się zorientowałaś :P A poza tym, ja też uwielbiam polemiki ze sobą! Popatrz, tyle Nas łączy!

A teraz koniec tematu! Chociaż ja muszę mieć ostatnie słowo, powiem więc:
Ale ze mnie ciapciak
 
__________________
– ...jestem prawie całkowicie przekonany, że Bóg umarł.
– Nie wiedziałem, że chorował.
Baczy jest offline