Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-11-2010, 20:45   #225
Fiath
 
Fiath's Avatar
 
Reputacja: 1 Fiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputację
Takie małe pytanie z mojej strony, bo z muzyczką to dla mnie jak by nic nie było, Suryiel przekazała mi jak wygląda obecnie sprawa z sesją, jednak prosił bym o jakieś potwierdzenie, sesja jedzie na wozie bez kół czekając aż gracze wmontują je swoimi (baaardzo) spóźnionymi kartami mechanicznymi, czy może upadła?

Swoją drogą Famir, natknąłem się na Togainu no Chi Bloody Curs, trzeba przyznać że dosyć niezłe, mimo stereotypowości charakterów postaci (Akira - don't-f-with-me-seme, Ten w niebieskim - innocent uke i Rin jako Sadistic Uke) fajnie ich nawet rozwinęli, no i wreszcie sceny walki są porządne.
Znasz coś podobnego/wiesz gdzie dorwać mangę?
A, i swoją drogą, czemu akurat Akira?

Z tego co wiem Nemo zainspirował art, a Suryiel robi postacie proste więc chyba zbytniej inspiracji nie potrzebuje, ja sam robiłem do muzyki (jak zwykle) do kolekcji brakuje mi tylko info od ciebie i Ajasa, ale z pytaniem do niego poczekam na koncept zastępstwa dla zmarłego.

EDIT: Tak więc uznaję sesję za oficjalnie zmarłą
 

Ostatnio edytowane przez Fiath : 15-11-2010 o 18:37.
Fiath jest offline