Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-11-2010, 21:31   #66
Radagast
 
Radagast's Avatar
 
Reputacja: 1 Radagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnie
Cytat:
Po chwili okazało się, że chyba zamierzają dotrzeć do Kanady jeszcze tej samej nocy i wrócić. Biorąc pod uwagę, że Peter był w tej chwili wg. opini publicznej albo zaginiony, albo martwy (a w rzeczywistości i jedno, i drugie) przedostanie się przez granicę mogło być problematyczne
Jak ja lubię jak ktoś czyta moje posty. Normalnie sama radość. Żeby było jasne: nie odróżniam Kanady od USA, więc mi to nie robi różnicy, tylko głupio wyszło.

Cytat:
Napisał brody
Mam nadzieję, że to nie zmieni waszego zapału do gry.
Mój zapał zmienia wyłącznie konieczność nauczenia się systemu celem wypełnienia karty. Pierwszą przymiarkę zrobiłem na podstawie samych nazw umiejętności itp., rzuć okiem, czy nic nie pokręciłem. Ale pewnie coś i tak będę zmieniał, bo np. różnica między sprytem a inteligencją mnie z lekka przerasta.

Baczy, rozwaliłeś śliczny schemat. Strona mieści 10 postów, więc akurat wystarczało na dwie kolejki i Brody zawsze zaczynał nową stronę. Za karę w tej kolejce musisz napisać 4 posty, żeby wyrównać. Ale wierzę, że dasz radę.
 
__________________
Within the spreading darkness we exchanged vows of revolution.
Because I must not allow anyone to stand in my way.
-DN
Dyżurny Purysta Językowy
Radagast jest offline