Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-11-2010, 11:16   #13
Panicz
 
Panicz's Avatar
 
Reputacja: 1 Panicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputację
Autentycznie się zastanawiam, co jest k#%*@ cięte. Gracze mają wy^&3b@n3 na sesję i mogę tylko zgadywać dlaczego. Ja sobie nie mam nic do zarzucenia, bo posty, które tu wrzuciłem nie były ani chu10w3, ani nudne. W mojej opinii oczywiście.

Spytam więc, gramy czy sramy? Jeśli macie jakieś uwagi to podzielcie się nimi proszę. Ale wymyślcie coś lepszego niż brak czasu, bo część z Was bierze udział w innych sesjach i tam czas ma, a część z kolei w żadnych i też tych 20 minut na napisanie krótkiej notki nie może znaleźć. Od Waszych deklaracji uzależniam to czy będziemy to ciągnęli. Jeśli jesteście gotowi pisać i pisać regularnie to gramy dalej, a jeśli są jakieś 'ale, bo to wiesz!' to nie marnujmy monitorów i klawiatur.
 
Panicz jest offline