Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-11-2010, 16:30   #67
brody
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 brody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputację
Witajcie!
Wstawiłem post. Mam nadzieję, że jego lektura będzie o wiele większą przyjemnością niż mojego poprzedniego.
Co do szczegółów to tak:
Felidae - Angel została z Rebecą w domu. Po krótkich wyjaśnieniach wampirzycy, do drzwi pukają znajomi z poprzedniej nocy. Trzech czarnych jegomości o swobodnym stylu bycia. Zależnie od tego jakie podejmiesz działania, tak będzie ich reakcja.
Meyumi i Radagast - wasze postacie wraz z Valem znalazły się w potrzasku. Plan miał być prosty i łatwy w wykonaniu, a okazało się że śmiertelni są przygotowani na waszą wizytę. Pytanie co teraz? Czekam na wasze propozycje.
Baczy - zadanie dla ciebie to włamanie się na serwer Viscontiego, szczegóły na PW (poszły od razu, za pamięci, nie jak ostatnio )
Pytania wątpliwości jak zwykle PW, doc, GG, co kto woli.
Jeżeli macie jakieś chęci na działanie czy to w trakcie wizyty Wasyla w domu, czy w trakcie innych zdarzeń opisanych w poście, możecie śmiało pisać do mnie to omówimy szczegóły. W ostateczności wyedytuje post.

Na wasze odpowiedzi czekam do 17.11

P.S. Oto mapka dla Radagasta i Blaithinn
 
__________________
Konto usunięte na prośbę użytkownika.

Ostatnio edytowane przez brody : 12-11-2010 o 10:52. Powód: dorzuciłem mapkę
brody jest offline