Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-11-2010, 13:07   #27
Someirhle
 
Someirhle's Avatar
 
Reputacja: 1 Someirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputację
Hmm.. zakładajac, ze to ja jestem ten szósty i o moją kartę chodzi, to mam drobne pytanie, tak do MG, jak i do graczy (choć bardziej interesują mnie towarzysze podróży ,co się zaraz wyjaśni), otóż jest może wśród was ktoś, kto pomógł by orkowi w potrzebie?
Kto uratowałby orka, wspomógł go w nierównej walce z jakąs bestią, bądź wykurował, znalazłszy rannego przy truchle? Czy może orczysko, wplątawszy się w walkę konwoju jakiegoś czy karawany z bandytami, w charakterze osoby trzeciej, mimo pomocy zostało omyłkowo powiazane z tymi ostatnimi, a ktoś uczestniczący w tym zdarzeniu wstawił się, zanim poderżnięto mu gardło bądź na przydrożnym drzewie podwieszono?
Pewnym filarem mojej postaci jest dług - komuś muszę zawdzieczać życie. Tak więc czekam na odpowiedzi. Jeśli MG ma ochotę wzbogacić przygodę czyniąc Garka dłużnym jakiemuś NPC-owi, to nie mam żadnych sprzeciwów.
 
Someirhle jest offline