Wątek: Evandlia
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-11-2010, 16:33   #16
Gettor
 
Gettor's Avatar
 
Reputacja: 1 Gettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputację
Nie będę tutaj się odnosił do postów innych komentujących, napiszę tylko własne spostrzeżenia, wobec czego mogą się tu pojawić rzeczy które padły już wcześniej.

Cytat:
5r. - Stworzenie ludzi, krasnoludów, elfów (leśnych,
mrocznych, morskich i śnieżnych) i niziołków

50r. - Rasy uczą się podstawowych umiejętności
(rolnictwo, górnictwo, rybołówstwo itp.)
Elfy były od początku podzielone na 4 podrasy? Gdzie tu sens? Gdzie uzasadnienie? Cokolwiek?

O ile "r." jest czymś innym niż rokiem, który ma domyślnie 365 dni po 24 godziny to... ŁAŁ! W tym świecie są superstworzenia o nieobliczalnym IQ, skoro w 45 lat zgodnie nauczyły się tego, co nam, biednym mieszkańcom Ziemi, zajęło miliony lat ewolucji.

Kiedy zobaczyłem, że Era Bogów trwała 100 lat, przestałem czytać. Nie znaczy to, że ten świat/system jest ogólnie zły... tylko już wiem że nie przypadł mi do gustu i nie chcę się katować czytając resztę.
 
Gettor jest offline