Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-11-2010, 12:01   #8
Cosm0
 
Cosm0's Avatar
 
Reputacja: 1 Cosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputację
Gettor pytań dwa:

"...absolutnie nie przyjmę gracza, który gra postacią o przeciwnej płci..." - skąd taka niechęć? W końcu RPG = role playing game, a skoro ktoś chciałby odgrywać płeć przeciwną to czemu by nie? Sam rzadko się na to porywam, ale obecnie w jednej sesji gram płcią przeciwną i sądzę, że całkiem nieźle to wychodzi. No ale... to i tak nie byłby problem w tym wypadku bo nie chciałbym tym razem grać kobietą Mimo wszystko pytam z ciekawości.

Pytanie numero duo z kolei brzmi: przyjmujesz psionów? Jeszcze nie wiem czy bym psionem chciał, ale jeśli byłaby możliwość to może... nigdy nie miałem okazji tak na prawdę psionem zagrać, a trzeba zdobywać nowe doświadczenia

EDIT: Teraz dopiero zauważyłem - sesja ma dopiero 9 stron a już 3 graczy wyoutowanych?!?! Ou boy... nasuwa się pytanie czy warto kartę postaci rozpisywać :P
 
__________________
Wisdom of all measure is the men's greatest treasure.

Ostatnio edytowane przez Cosm0 : 13-11-2010 o 12:10.
Cosm0 jest offline