Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-11-2010, 12:20   #10
Cosm0
 
Cosm0's Avatar
 
Reputacja: 1 Cosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Gettor Zobacz post
Pierwsze primo - graczy z postaciami o przeciwnej płci nie przyjmuję, bo jakoś za bardzo kojarzy mi się to z transwestycją...
Znaczy aktor w teatrze grający kobietę też jest transwestytą? :P kwestia zdolności aktorskich
Cytat:
Napisał Gettor Zobacz post
Rozumiesz, o gustach się nie dyskutuje.
Ołkej w takim razie. Tak czy siak nie planowałbym kobiecej postaci i tak tylko pytałem z ciekawości czy są jakieś twarde argumenty przemawiające za tym zakazem czy po prostu 'nie, bo nie'

Cytat:
Napisał Gettor Zobacz post
Drugie primo - już w pierwszej rekrucie o to pytali i powiedziałem zdecydowane "nie".

A jakbym ładnie poprosił --> ? Już, w którejś sesji próbuję przepchnąć psiona i nic z tego... a chciałbym spróbować jak się tym gra. W końcu to taki mag tylko zamiast tych nieprzemawiających do mnie komórek na czary ma manę Taki eksperyment zarówno z mojej jak i twojej strony? Ja - noob jako psion, ty jako noob prowadzący psiona :P
 
__________________
Wisdom of all measure is the men's greatest treasure.
Cosm0 jest offline