Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-11-2010, 20:00   #22
Rainrir
 
Rainrir's Avatar
 
Reputacja: 1 Rainrir ma wspaniałą reputacjęRainrir ma wspaniałą reputacjęRainrir ma wspaniałą reputacjęRainrir ma wspaniałą reputacjęRainrir ma wspaniałą reputacjęRainrir ma wspaniałą reputacjęRainrir ma wspaniałą reputacjęRainrir ma wspaniałą reputacjęRainrir ma wspaniałą reputacjęRainrir ma wspaniałą reputacjęRainrir ma wspaniałą reputację
Gettor, a teraz moja kolej na pytanie, bodaj trudniejsze niż dotyczące psioników .
Czy zgodziłbyś się na przyjęcie do sesji gracza, który z DnD miał do czynienia jedynie w czasie rozmów i posiedzeń w internecie, a w swoim zbiorze posiadając jedynie "D&D Gra Przygodowa"? Ostatnimi czasy narzekam, że mój region jest strasznie ubogi jeśli chodzi o graczy RPG, i byłaby to swoista sesja wprowadzająca dla mnie. Czy zgodziłbyś się na takie rozwiązanie i ewentualnie pomógłbyś mi lub oddelegował kogoś, kto razem ze mną opracowałby jakiegoś woja ( krasia, czemu nie ) i wyjaśnił łopatologicznie system. Dodam, że ta Gra Przygodowa zawiera "Skrócone Zasady Gry", "Pierwszą Księgę Przygód", "Zaawansowaną Księgę Zasad", "Karty statystyk potworów", z czego mi co najwyżej przyda się to pierwsze oraz trzecie, a i tak to jest okrojone
 
Rainrir jest offline