Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-05-2006, 20:43   #13
Sayane
 
Sayane's Avatar
 
Reputacja: 1 Sayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Szalonooki
jednakże po sprawdzeniu tego numeru (cosik mnie korciło) okazało się, że to numer gadulca naszego szkolnego kozła ofiarnego =].
Mnie też coś dzisiaj podkusiło, aby sprawdzić pewien łańcuszek. Oto jego treść:

Cytat:
Dramatyczna prosba o pomoc!!
Tomek ma 14 lat. W zeszłym miesiącu dowiedział się, że w jego mózgu znajduje się guz. Z każdym dniem stan Tomka się pogarsza. Guz coraz zaczyna uciskać mózg, tym samym powolnai bolesna śmierć. Poza tym można u niego już wykryć początki upośledzenia umysłowego. Jego rodzina jest bardzo biedna i nie ma pieniędzy na operację. Tomek dzięki niej uniknie smierci, ale już do końca życia będzie upośledzony.
Dlatego właśnie Portal Onet.pl postanowił pomóc Tomkowi. Za każdy e-mail będzie wpłacał symboliczną złotówkę na konto Tomka. Wystarczy jeśli 7500 osób otrzyma wiadomosć. A więc jeśli masz choć trochę dobrej woli i dobre serce prześlij tę wiadomość do wszystkich których masz w książce adresowej. Będziesz mieć swiadomość, że może właśnie dzięki Tobie Tomek będzie żył. To w końcu mogło się przytrafić także
Tobie...
>Grażyna Dębicka
>PROFIT PARTNERS s.c.
>Biuro :
>ul.Warszawska 153
>43-300 Bielsko-Biała
>tel. 48 33 829-04-41
>fax. 48 33 829-05-51
>tel.kom.służbowy 48 509 966 383
>tel.kom.prywatny 48 600 202 395
>
A oto co znalazłam na stronie owej firmy ( http://www.profitpartners.pl/ - lewy górny róg strony) "podpisanej" pod mailem:

Cytat:
JEŻELI WIZYTA NA STRONIE INTERNETOWEJ JEST SPOWODOWANA TYLKO I WYŁĄCZNIE OTRZYMANYM MAILEM DOTYCZĄCYM TOMKA, TO UPRZEJMIE INFORMYJEMY, ŻE NIE MAMY Z TYM NIC WSPÓLNEGO I NIC NA TEN TEMAT NIE WIEMY. PROSIMY NIE ROZSYŁAĆ TEGO MAILA I SZYBKO KASOWAĆ GO ZE SWOICH SKRZYNEK.
Z POWAŻANIEM - WSPÓŁWŁAŚCICIELE PROFIT PARTNERS
No comments.
 
Sayane jest offline