Wątek: +18
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-11-2010, 21:28   #3
deMaus
 
deMaus's Avatar
 
Reputacja: 1 deMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumny
+18 i więcej, dla mniej jest jednoznaczne z tym, że odbiorca jest pełnoletni (albo rozumie ograniczenie i to czego może się spodziewać) więc, odgrywając postać w sesji +18 moje postacie, zachowują się niejednokrotnie brutalnie, bezwzględniej, lub przeklinają częściej niż w sesji bez tego oznaczenia.

Np. w sesji Cosa Nostra
Cytat:
- Jesteś lekarzem, więc znasz szpitale, w razie czego dasz radę wejść do Wiktora udając, że to twój pacjent? Możliwe, że będziemy musieli z nim pogadać, albo w najgorszym wypadku... - nie dokończył. - Cała ta akcja od początku jest popieprzona. - uderzył pięścią w kierownicę. - To miała być prosta robota, wchodzimy lejemy kolesia, wychodzimy. Co mogło do jasnej cholery pójść nie tak. Najpierw Nicky odwala jakieś akcje z nożem, chce odcinać gościowi palce, teraz Wiktor wpada w łapy policji. - Alfredo był wściekły, mimowolnie zacisnął pięść i co chwila uderzał w kierownicę. O ile wcześniej był opanowany i w miarę spokojny to teraz aż kipiał. - Nie myśl, że nie jestem wdzięczny za tą bójkę na dole, to był dobry pomysł, ale mam cholerne przeczucie, że to początek naszych kłopotów. - Jego głos pomału wracał do normalnego, a zaciśnięta pięść, na powrót się rozluźniła. - Muszę się uspokoić. - Sięgnął do gałki radia i je włączył.
W zaznaczonym fragmencie postać użyła łagodniejszych wypowiedzi dla podkreślenia swojej frustracji, ale gdyby sesji była +18 to z cała pewnością jak na włoskiego wkur... mafioza sklęła by na czym świat stoi.
 

Ostatnio edytowane przez deMaus : 14-11-2010 o 21:30.
deMaus jest offline