Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-11-2010, 21:45   #409
Buka
Wiedźma
 
Buka's Avatar
 
Reputacja: 1 Buka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputację
Witam wszystkich i proszę o wybaczenie mojej zwłoki z postem, oraz wielodniowej nieobecności na forum. Miałam ostatnio takie przepały w robocie, i to dzień w dzień, że po prostu odechciewało mi się naprawdę wszystkiego. Jeszcze raz więc przepraszam, i... robimy ostatni (oby już na pewno) podryw sesji, i jedziemy z tym koksem do powoli nadchodzącego finału.

-----

Dzielne i jeszcze żyjące racje żywnościowe dla wampirów...eee to nei tak a więc: grupka przemieściła się drogą morską z Wodospadów Sztyletu do Mulmaster, a stamtąd już tylko dzień drogi do twierdzy krwiopijców.

Macie sporo miejsca na opisanie dowolnych, pomniejszych wydarzeń, związanych z samą podróżą, jak i z np. zakupieniem potrzebnych rzeczy do walki z wampirami. Jeśli trzeba, służę pomocą w odgrywaniu, możecie więc do mnie śmiało zagadać.

Dostajecie również wsparcie kleru Tempusa, zorganizowane przez Yona. I uwaga, uwaga <werble> nie wszyscy to NPC!.

Do sesji dołącza Gettor i Vantro

Kolejny mój post (jeśli oczywiście się wyrobicie na czas :P) pojawiłby się 22.11

Pozdrawiam
 
__________________
"Nawet nie można umrzeć w spokoju..." - by Lechu xD
Buka jest offline