Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-11-2010, 15:51   #192
QuartZ
 
QuartZ's Avatar
 
Reputacja: 1 QuartZ to imię znane każdemuQuartZ to imię znane każdemuQuartZ to imię znane każdemuQuartZ to imię znane każdemuQuartZ to imię znane każdemuQuartZ to imię znane każdemuQuartZ to imię znane każdemuQuartZ to imię znane każdemuQuartZ to imię znane każdemuQuartZ to imię znane każdemuQuartZ to imię znane każdemu
Jeszcze tak na marginesie: Jeśli posta MG nie będzie dzisiaj, to jest spora szansa na to, że aż do 22-go listopada mogę być zupełnie odcięty od sieci, albo mieć strasznie ograniczony dostęp. Nie chciałbym przegapić kolejki, wiec od razu piszę jak sprawa wygląda:
- Niestety (dla mnie stety :P) musze wyjechać do niedzieli na pewno, a nie mam pojęcia czy znajdzie się hot spot.
- Jutro (czwartek) do, powiedzmy, 12 mogę jeszcze spokojnie postować, później wsiadam w pociąg i na pewno do końca dnia nie będę miał żadnego dostępu
- Między piątkiem a niedzielą sprawa wygląda mniej więcej jak gra w rosyjską ruletkę

Zatem jeśli nie będzie posta żadnego, ale którykolwiek z naszych MG potrzebuje info do jakiegoś ruchu macie jeszcze szansę :P
 
QuartZ jest offline