Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-11-2010, 07:56   #112
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Ogłoszenie Ministerstwa Regulacji.

Jako że naczelny Regulator ma w sobotę i niedzielę sporo godzin, podczas których zmuszony będzie udzielać się publicznie (czytaj - wykłady dla studentów) informuję, że mogę mieć problemy z dostępnością na forum.

Zatem osoby, które chcą mnie złapać, by coś dogadać sugeruję robić to dzisiaj lub jutro. Wyjątkowo skuteczną formą w tej turze może okazać się Prywatna Wiadomość.

Merigold - jako, ze nie dałaś znać do ustalonego wtorku uznałem, że odpuszczasz wyjście na Rewir i pomoc postaci Ravanesh i Ministerstwo wysyła w tym celu jakiegoś NPC-a.

S.W.A.T - jeśli nikt do Ciebie nie zadzwoni, to możesz posta nie pisać, chyba, że sam wpadniesz na pomysł wykaraskania się z tej sytuacji. Nikt nie poinformował koordynatorów o twojej nieobecności, zatem nie mają pojęcia, że siedzisz w domu Telefonu ściągającego ciebie do akcji raczej się nie spodziewaj z tej strony

Przypominam o tym, że na posty czekam do 20.00 w niedzielę (wolałbym mieć komplet max do 21.00). Osoby, które nie wrzucą swoich postów do tej godziny (opóźnienia) proszę o nie wrzucanie postów po terminie, ponieważ wtedy siądę już nad moim postem i nie mam ochoty go redagować przez jakieś Wasze działania zadeklarowane po czasie.



Pozdrawiam.
 

Ostatnio edytowane przez Armiel : 18-11-2010 o 08:00.
Armiel jest offline