Wątek: +18
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-11-2010, 14:46   #17
Milly
 
Milly's Avatar
 
Reputacja: 1 Milly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputację
Z tą kamasutrą to masz rację, ale też musisz przyznać, że nie stoi ona na przykład przy stoisku z książkami dla dzieci, tylko w części wydzielonej dla dorosłych i na półkach oznaczonych daną kategorią (np. poradniki seksualne czy coś w tym guście). Natomiast tu masz chyba rację, że nie ma oficjalnych kategorii wiekowych w księgarniach, chociaż też nie jestem na sto procent pewna, bo na przykład w bibliotekach stosuje się kategorie wiekowe odgórnie - nie wiem natomiast na jakich zasadach jest to przyznawane, bo przecież nie widzi-misię bibliotekarza, który danej książki nigdy nie czytał i nie wie jakie treści mogą znaleźć się w środku. Logiczne byłoby, gdyby to na książce były jakieś wewnętrzne oznaczenia, niekoniecznie oficjalnie znane wszystkim. Ale jak jest, to nie wiem.
 
Milly jest offline