Wątek: +18
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-11-2010, 20:14   #20
Julian
 
Julian's Avatar
 
Reputacja: 1 Julian ma w sobie cośJulian ma w sobie cośJulian ma w sobie cośJulian ma w sobie cośJulian ma w sobie cośJulian ma w sobie cośJulian ma w sobie cośJulian ma w sobie cośJulian ma w sobie cośJulian ma w sobie cośJulian ma w sobie coś
Problem w tym, że ten znaczek jest niczym nie uregulowany. Każdy sobie go stawia według uznania. W takiej sytuacji obecność sesji którym ten znaczek jest niepotrzebny, a jednak go mają, jak i odwrotnie, nie będzie (czy raczej "nie jest") niczym niecodziennym. Jestem pewien, że jakby porządnie się zaczytać to zaraz znajdzie się takich kilka. W wielu przypadkach "+18" służy jedynie za dupochron dla MG, stawiany tak na wszelki wypadek jakby się gracze rozszaleli, mający niewiele wspólnego z rzeczywistym wyglądem sesji. Czasem wygląda to wręcz śmiesznie, jak stawianie dużego neonowego znaku "Patrzcie! Jesteśmy DOROŚLI". Nie twierdzę, że nie ma sesji którym się ta plakietka prawowicie należy, nie czuję się jednak przekonany, że należą one do większości.

To oznaczenie śmieszyło mnie odkąd tylko się pojawiło, i teraz powracając po długiej przerwie od LI, wcale nie wydaje mi się bardziej na miejscu. Nie jestem jakimś hardcorowym, starym LIczem, ale pamiętam, że kiedyś nikt tego nie używał, a jakoś wszystko działało i było w porządku. Nie mam zamiaru próbować narzucać komukolwiek swojej woli, ale myślę że LI stałoby się lepszym miejscem gdyby każdy MG siadł i zastanowił się czy na pewno to "+18" jest mu potrzebne, czy stawia je po prostu dlatego, że... no właśnie, dlaczego?
 
__________________
Watch your back,
shoot straight,
conserve ammo,
and never, ever, cut a deal with a dragon.
Julian jest offline