Wątek: +18
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-11-2010, 22:23   #21
hija
 
hija's Avatar
 
Reputacja: 1 hija jest jak niezastąpione światło przewodniehija jest jak niezastąpione światło przewodniehija jest jak niezastąpione światło przewodniehija jest jak niezastąpione światło przewodniehija jest jak niezastąpione światło przewodniehija jest jak niezastąpione światło przewodniehija jest jak niezastąpione światło przewodniehija jest jak niezastąpione światło przewodniehija jest jak niezastąpione światło przewodniehija jest jak niezastąpione światło przewodniehija jest jak niezastąpione światło przewodnie
a ja, z perspektywy własnego punktu siedzenia, muszę znaczka 18+ bronić.
dla mnie takie oznaczenie sesji, w której biorę udział to zwyczajnie komfort, że gram z ludźmi w choćby trochę zbliżonym wieku.

sesje z tym znaczkiem w których brałam udział zdecydowanie zawierały treści nieprzeznaczone dla młodszej publiczności. często były to wątki wplatane odgórnie, przez MG. jeszcze częściej inicjatywa własna, ale jako, że każdy wiedzial za co się łapie - nikogo w oczy nie palił ani seks, ani bluzgi, ani nawet mocno kontrowesyjne czy obrazoburcze opinie wygłaszane przez postaci. i dlatego lubię ten znaczek. bo pod nim większa szansa, że będę się dobrze bawić z ludźmi, którzy rozumieją o czym piszę. a już na pewno takimi, naprzeciw którym mogę bez zagrożenia ze strony prawa wypuszczać zawartości niecenzuralne w postaci różnej.
 
__________________
Purple light in the canyon
That's where I long to be
With my three good companions
Just my rifle, my pony and me
hija jest offline