Wątek: +18
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-11-2010, 12:34   #24
Aschaar
Banned
 
Reputacja: 1 Aschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znany
Cytat:
jeśli znaczek przyciągnie małolata, to istnieje jakieś prawdopodobieństwo, że w nadesłanej do MG hitorii czy karcie postaci uda się rozpoznać jego podejście.
Jakieś - znikome - owszem.

Karta postaci przestaje być wyznacznikiem czegokolwiek. Z pamięci mogę podać pięć miejsc w internecie gdzie są gotowe karty do praktycznie każdego systemu. I parę razy mi się już zdarzyło, że takiego gotowca dostałem (raz nawet dostałem KP, którą sam napisałem). Nawet jeżeli KP jest samodzielna to nikt nie zawiera w niej tabelki: seks - tak; homo - nie; przemoc - nie; krew - tak... W założeniach do sesji też nie da się tego przewidzieć, bo nigdy nie wiadomo co zrobią gracze i w jakim kierunku potoczy się akcja; coś co miało być dworską intrygą (+13) często gęsto kończy jako krwawa jatka (+18)... Co wtedy?


Cytat:
Znaczek ten wcale nie gwarantuje, że zagra się z ludźmi w zbliżonym wieku. Taki komfort ma się tylko i wyłącznie gdy znasz osobiście współgraczy.
Dokładnie tak. Wystarczy przejrzeć profile - wieku albo nie ma, albo jest z sufitu, albo "od trzech lat 18"...


Zresztą - z całej tej dyskusji wynika, że w zasadzie nikt nie wie jak ten znaczek ma działać, jak dział i po co jest... A jest - bo na wszystko przydaje się dupochron.
 
Aschaar jest offline