Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-11-2010, 20:31   #23
Famir
 
Famir's Avatar
 
Reputacja: 1 Famir nie jest za bardzo znanyFamir nie jest za bardzo znanyFamir nie jest za bardzo znanyFamir nie jest za bardzo znanyFamir nie jest za bardzo znanyFamir nie jest za bardzo znany
Cytat:
Napisał Ritter van Utrecht Zobacz post
Famirze, zauważ proszę, że nie wymagam, byście wiedzieli, skąd w istocie pochodzą Wasze dary - jako ludzie głębokiej i czystej wiary nie macie wątpliwości, że są one darem samego Pana bądź jego Aniołów. Po cóż mielibyście wiedzieć, dlaczego i jak je otrzymaliście? Zdajcie się na niepojętą mądrość Pana

W KP chciałbym dowiedzieć się, co potrafią Wasze postaci oraz jakie są przykre konsekwencje korzystania z tej umiejętności (coś za coś).
Vide: Mordimer mógł przemieszczać się przez krótki czas po nie-świecie i dostrzegać to, co ukryte dla zwykłych oczu, ale owe podróże przypłacał nieludzką męką i będącym jej wynikiem osłabieniem w bezpośrednim następstwie takich "tripów".
Wiem wiem i rozumiem, ale ja się pytam raczej nie ze wzgląd na sesje tylko raczej z ciekawości. Z tego co pamiętam w "Słudze Bożym" poza głównym bohaterem nadprzyrodzone moce mieli tylko Bliźniacy. Nie czytałem innej książki Piekary - ale zamierzam nadrobić - i jestem po prostu ciekaw czy było w jego książkach gdzieś szerzej omówione to zjawisko..
 
__________________
"The good people sleep much better at night than the bad people. Of course, the bad people enjoy the waking hours much more."
-Woody Allen
Famir jest offline