Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-11-2010, 20:48   #25
Ritter van Utrecht
 
Ritter van Utrecht's Avatar
 
Reputacja: 1 Ritter van Utrecht nie jest za bardzo znanyRitter van Utrecht nie jest za bardzo znany
Cytat:
Napisał Famir Zobacz post
jestem po prostu ciekaw czy było w jego książkach gdzieś szerzej omówione to zjawisko..
Konkretny przypadek tej trójki, owszem.
Zjawisko otrzymywanie nadprzyrodzonych mocy w ogóle - nie.
Przynajmniej na razie - Piekara ma ponoć w planach jeszcze kilka książek o naszym ukochanym Mordim

Cytat:
Napisał kanna Zobacz post
Taaaaa...... dla Inkwizytorów pewnie i tak (przesłuchania i te sprawy), ale ja startuje na heretyczkę. Niejako przyszły przedmiot ew przesłuchań . I jeżeli od pierwszej strony sesji one maja byc, to mnie to średnio bawi

Granie w roli mięsa armatniego nie jest ciekawe.

Choć Inkwizytorium nie takich jak Wy, drodzy bluźniercy, posyłało na stos, to jednak daję Wam szansę bycia bardzo wpływowymi personami kreowanego wspólnymi siłami świata. A je, jakby nie patrzeć, ciut trudniej "sprzątnąć" niż nawet najlepszą kurtyzanę w mieście (ukłon w stronę Pięknej Katarzyny) czy przedstawicieli, jakby nie patrzeć, gminu, mieszczaństwa, czy drobnej szlachty/ nisko stojącego w hierarchii duchowieństwa (gro pozostałych ofiar Inkwizycji).
Podsumowując: macie pod górkę, ale w żadnym wypadku nie jesteście na straconej pozycji.


Polecam a nawet nalegam na używanie opcji edycji posta.

- merill Obsługa -
 

Ostatnio edytowane przez merill : 20-11-2010 o 22:18.
Ritter van Utrecht jest offline