Wątek: +18
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-11-2010, 21:21   #30
Witch Elf
 
Witch Elf's Avatar
 
Reputacja: 1 Witch Elf wkrótce będzie znanyWitch Elf wkrótce będzie znanyWitch Elf wkrótce będzie znanyWitch Elf wkrótce będzie znanyWitch Elf wkrótce będzie znanyWitch Elf wkrótce będzie znanyWitch Elf wkrótce będzie znanyWitch Elf wkrótce będzie znanyWitch Elf wkrótce będzie znanyWitch Elf wkrótce będzie znanyWitch Elf wkrótce będzie znany
Efcia, nie nie chciałam generalizować z pewnością ani sugerować, że jakikolwiek styl gry jest gorszy czy lepszy. Po prostu preferuje określony rodzaj zdarzeń. Lubię czesto dosłowność i poczucie autentyczności czegos z czym sie stykam. Lubie jak mutant jest mutantem, inkwizycja pali żywcem piszczących heretyków, a żołnierz potrafi skląć siarczyście. I nie chodzi o to, że bez znaczka 18+ tego nie spotkam tylko o to, że może nie będę musiała kilka razy zastanawiać się nad tym czy wypada mi napisać brzydkie słowo czy nie grając postać. Zaczynam za to odnosić wrażenie , że może jestem jakaś dziwna i poszukuję "zbyt mocnych wrażeń" albo trafiłam na urocze forum, gdzie grają dystansujący się do wielu spraw dojrzali ludzie i niepotrzebne są żadne regulacje. Chetnie to sprawdzę
 
Witch Elf jest offline