Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-11-2010, 11:35   #12
Neoworld
 
Neoworld's Avatar
 
Reputacja: 1 Neoworld ma wspaniałą reputacjęNeoworld ma wspaniałą reputacjęNeoworld ma wspaniałą reputacjęNeoworld ma wspaniałą reputacjęNeoworld ma wspaniałą reputacjęNeoworld ma wspaniałą reputacjęNeoworld ma wspaniałą reputacjęNeoworld ma wspaniałą reputacjęNeoworld ma wspaniałą reputacjęNeoworld ma wspaniałą reputacjęNeoworld ma wspaniałą reputację
Z chęcią napisałbym kilka swoich rad pod kątem klimatu. Pod kątem literackim to jestem sporo do tyłu. Problem w tym że te tematy były by raczej dla Mistrzów Gry. Z racji tego że na forum każdy może być zarówno graczem jak i MG. Nie ma sensu zakładać owego tematu :/

Kiedy gracz za dużo się dowie to lipka. Pewnie już nieraz ktoś z was się złościł, na widok opublikowanej informacji, która miała być kluczowa w waszej sesji. Nie ma wtedy żadnej niespodzianki. To jest tak jak wykorzystanie maszyn z bestiariusza przeciw graczom którzy ten dodatek już czytali :/

Podsumowując: Proponuję założenie pewnej ligi Mistrzów Gry którzy będą ze sobą współpracować i wzajemnie uzupełniać swoje idee.
W przeciągu ostatnich 9 lat przeprowadziłem naprawdę sporo sesji na żywo (średnio jedna tygodniowo), wykorzystując, przeróżne nowe wątki. Jedna z takich sesji będzie na Li rozciągać się przez 2-3 miesiące. Nawet wybierając najlepsze materiały, czekała by mnie śmierć przed monitorem

Co sądzicie o takiej lidze?
 
__________________
Extra! Extra! Read all about it!

Nothing to read right now! :P
Neoworld jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem