Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-11-2010, 12:30   #17
Uzuu
 
Uzuu's Avatar
 
Reputacja: 1 Uzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skał
Hej, witam wszystkich bardzo serdecznie. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się stworzyć kawałek świetnej przygody.

Pytanie porządkowe, czy dopuszczasz Tadeus tłumaczenia z oryginału na polski. Na przykład Wrap to dla mnie zwyczajnie Otchłań itp. czy lepiej posługiwać się tylko angielskimi zwrotami. Pewnie by nie mieszać lepiej pozostać przy oryginale...

Co do mojej postaci: wygląda jak na awatarze poza tym że, jedną z mutacji widocznych są czarne włosy grubości palca obwiązane opaską zakrywającą również trzecie oko. Nosi się na brunatno - czerwono w ciężkich szatach wielokrotnie oplecionych wokół ciała, coś na styl beduinów bez turbana. Jeśli nie przebywa na statku dodatkowo na głowę ma zarzucony kaptur. Przy pasie w fałdach materiału czasem da się dostrzec Hellpistol. Rzadko można go również spotkać z doskonale wykonaną metalową laską jego wysokości a koleś ma prawie dwa metry i wydaję się być do tego niezwykle szczupły.

hmm czy tylko ja nie znam systemu tutaj...? :P
 
__________________
He who runs away
lives to fight another day
Uzuu jest offline