Wątek: +18
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-11-2010, 16:36   #43
Bothari
 
Bothari's Avatar
 
Reputacja: 1 Bothari ma z czego być dumnyBothari ma z czego być dumnyBothari ma z czego być dumnyBothari ma z czego być dumnyBothari ma z czego być dumnyBothari ma z czego być dumnyBothari ma z czego być dumnyBothari ma z czego być dumnyBothari ma z czego być dumnyBothari ma z czego być dumnyBothari ma z czego być dumny
Malahaj: Mam gracza, człowieka, która nawet jak opowiada dowcipy, to wszystkie przekleństwa zmienia na takie w stylu: "A niech cię maflon rozjedzie, a niech ci zawór pęknie ... " etc. W sesjach jego postacie przeklinają w podobnym stylu. Nie psuje to niczego i pasuje - wierz mi - nawet do wojskowych. to było raz.

Dwa - popatrz na sesje jakie prowadzę i zastanów się, skąd takie zasady. Może dlatego, że raczej nie zdarzają się tam oprychy czy żule? A szewc będzie bardzo pilnował się, by przypadkiem coś mu się nie wymskło? Dlatego właśnie poruszam sprawę "stylu" sesji.

Trzy - nie zdarzyło mi się jeszcze popsuć klimatu sesji brakiem wstawienia przekleństwa. Natomiast kilka razy - wstawiając je.
 
Bothari jest offline