Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-11-2010, 23:00   #116
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Moi drodzy.

Dzisiaj dopiero co siadłem do kompa (meczący weekend i chore dziecko w domu) więc nie dam rady zrobić odpiski. Pojawi się ona jutro do około 10.00 rano.

Ale dam radę zrobić podsumowanie kolejki.

merill - przykro mi to mówić ale CZERWONA KARTKA i zegnamy się z "Ka Mate". Zawalasz termin po raz kolejny, bez słowa na GG, PW czy jakiejkolwiek informacji. Tego niestety nie będę w stanie tolerować w mojej sesji.

Dziękuję zatem za wspólną grę i mogę tylko powiedzieć, że strasznie mi szkoda, bo miałeś naprawdę ciekawego bohatera. Niestety nie po to ustalałem zasady RYGORU, by je za każdym razem naginać.

Jeszcze raz dziękuje za to, ze wziąłeś udział w sesji. Może w przyszłości, jeśli czas pozwoli CI na większe zaangażowanie w grę (chociaż uważam że 1 post na 6-7 dni jest zawsze do ogarnięcia) to "Ka Mate" się jeszcze pojawi w np. kontynuacji sesji.

Reszta - post jutro,a termin na odpisanie standardowo do niedzieli do 20.00
 
Armiel jest offline