Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-11-2010, 23:20   #14
Neoworld
 
Neoworld's Avatar
 
Reputacja: 1 Neoworld ma wspaniałą reputacjęNeoworld ma wspaniałą reputacjęNeoworld ma wspaniałą reputacjęNeoworld ma wspaniałą reputacjęNeoworld ma wspaniałą reputacjęNeoworld ma wspaniałą reputacjęNeoworld ma wspaniałą reputacjęNeoworld ma wspaniałą reputacjęNeoworld ma wspaniałą reputacjęNeoworld ma wspaniałą reputacjęNeoworld ma wspaniałą reputację
Dwa lata temu miałem takiego dobrego kumpla. Razem siadaliśmy do stołu i rozmyślaliśmy nad dobrym materiałem na sesję. Zasada "co dwie głowy to nie jedna" w pełni zdała egzamin.
Współpracę widzę dość banalnie. Sporo mistrzów gry sięga po gotowe materiały na sesje. Bo nie ma weny wymyślić jakieś własnej przygody. Ktoś obok może tryskać pomysłami, ale najzwyczajniej w świecie nie mieć czasu ich realizować.
Jeśli takich kilka osób nie będzie się wymieniało takimi informacjami. Przepadają ciekawe i pewnie fajne przygody.
Teraz przykładowo mam kilka pomysłów. Pracuję 6 dni w tygodniu i wiem że więcej jak jednej sesji naraz nie uciągnę. Z chęcią odstąpię kilka przygód.
Na forum są osoby z szczególnym zamiłowaniem do gry. Są też osoby z szczególnym zamiłowaniem do prowadzenia. Po prostu, dobrze by było zebrać tych drugich i powymieniać się doświadczeniem. Chyba do niczego innego nie biłem.
Wybacz jeśli napisałem posta nie jasno. Nad stylistyką cały czas pracuję.
 
__________________
Extra! Extra! Read all about it!

Nothing to read right now! :P
Neoworld jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem