Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-11-2010, 00:46   #27
Uzuu
 
Uzuu's Avatar
 
Reputacja: 1 Uzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skał
dopiero później zobaczyłem na większym zdjęciu w podręczniku że to rury :P ale jeśli to nie przeszkadza to bym zostawił.
Co do broni to jeśli najlepszej jakości będzie zestawem "kieszonkowym" to będę miał przy sobie a jeśli nie to leży gdzieś i czeka na okazję do użycia jak już wspomniałem.
Posta postaram się dziś skończyć. Sorki że tak na raty ale wyszukiwanie materiałów mi zajęło więcej czasu wczoraj niż przypuszczałem a potem nie byłem już w stanie.
Btw coś dla każdego myślę znalazłem http://wiki.reliccommunity.com/Dawn_of_War:_Quotes#Start_menu_quotes:_Imperium_Th ought_for_the_Day
Co do legendarnej to bym zostawił jeśli to nie jest wielki problem ale będę pamiętał na przyszłość. Nieznajomość systemu nie jest usprawiedliwieniem
 
__________________
He who runs away
lives to fight another day
Uzuu jest offline