Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-11-2010, 00:51   #205
Icarius
 
Icarius's Avatar
 
Reputacja: 1 Icarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał kset Zobacz post
"Wiesz słyszenie głosów w głowie nigdy nie oznacza nic dobrego"

Nigdy nie mów nigdy

A Joanna de Darc? W końcu została świętą. Fakt, że co nieco przecierpiała, ale z perspektywy życia wiecznego w raju to nic takiego, godziwa zapłata za godziwa nagrodę...

A co do tego konkretnego przypadku, to póki co magus udowodnił , że sam je nosi. Mógł ulec... ale pewnie nie skończyłoby się to dla niego dobrze. Głosik nie bez powodu szantażuje zamiast prosić... można się domyślać jego natury.
Osobiście jestem ateistą. Zatem za chiny pana nie dałbym się uprażyć za "przywilej" bycia świętym. Za miejsce w historii zwycięskie bitwy już prędzej.... Ale też jakoś nie specjalnie

Co do głosiku póki co jest moim idolem w tej sesji... Ma chłopak to coś...
Posty czytam odkąd dołączyłem. Żeby sobie nie psuć zabawy wcześniejszych nie czytałem ale widzę że Akwus też potrafi ładnie dać czadu... Po ksecie się tego spodziewałem znamy się z życia Ale widzę że trafił nam się kolejny "wczuty".... Postać też całkiem ładna niby trochę oklepana ale bardzo fajna.
 
Icarius jest offline