Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-11-2010, 22:01   #107
Col Frost
Kapitan Sci-Fi
 
Col Frost's Avatar
 
Reputacja: 1 Col Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputację
Po baaaardzo długiej przerwie wreszcie pojawiła się moja odpowiedź. Bardzo was przepraszam za taką zwłokę i mam nadzieję, że jeszcze nie spisaliście sesji na straty. Chociaż zajęć i obowiązków wciąż mi nie ubywa mam nadzieję, że jednak wygospodaruję trochę czasu na LI (naprawiony laptop napawa mnie pewną nadzieją). A na razie nie wyznaczam wam terminu kończącego daną kolejkę, choć i w nieskończoność czekał oczywiście nie będę

Co do Chinki (dobrze by było, gdyby pewna osoba zaczęła narodowości z wielkiej litery pisać ) nic z tego jak na razie, z powodu telefonu od Luisa, no chyba, że Nikki nie zdecyduje się na uczestnictwo, albo oddeleguje kogoś do Chinatown.
 

Ostatnio edytowane przez Col Frost : 26-11-2010 o 22:03.
Col Frost jest offline